Motorlu Vale

Motorlu Vale ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefonla bulunduğunuz yere motorize bir şekilde gelerek sizi kendi aracınızla gitmek istediğiniz yere güvenle ulaştıran motorlu vale hizmetidir.


Gece uzadı, alkollü araç kullanmak istemiyorsunuz. Alkollü durumlarda sevdiklerinizi tehlikeye atmamak için, artık kendinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz.


Üstelik sıklaşan kontrollere yakalanıp ehliyeti kaptırmak da var… Ama telaşa mahal yok. İstanbul’un neresinde olursanız olun bir telefon açacaksınız, Motorlu Vale hayatınızı kurtaracak.


İstanbul da ihtiyaçlar doğrultusun da Motorlu Vale, bir saat içinde bulunduğunuz yere motorlu bir elemanını yolluyor. Motorlu Vale şoförünüz önce kask ve montunu motorlu partnerine teslim ediyor, ardından direksiyona geçiyor. Risk almaya gerek kalmadan kendi aracınızla evinize güvenle bırakabilir artık.


Gerektiği zaman yanınızda olan Motorlu Vale ayrıcalığı, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte daha eğlenceli anlar paylaşmanızı sağlar.


Alo Prestij Vale

Motorlu Vale

Sosyal Ağlar

Günlük Şöför Kiralama Facebook Günlük Şöför Kiralama Twitter Günlük Şöför Kiralama Google+ Günlük Şöför Kiralama Pinterest Günlük Şöför Kiralama - Sitemap


Motorlu Vale İstanbul, Motorlu Vale

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı